Coroczne spotkanie programu Interreg Południowy Bałtyk we wrześniu w Gdańsku!

Już dzisiaj zapraszamy Państwa na coroczne spotkanie programu Interreg Południowy Bałtyk oraz kick off event dot. nowej perspektywy  na lata 2021-2027, które odbędzie się w dniach 21-22 września br. w Gdańsku. BISER od lat uczestniczy w wydarzeniach Programu, jest to dla nas zawsze szansa na promowanie własnych projektów i działań, pozyskanie i poznanie nowych organizacji i przyszłych partnerów, uczymy się o aktualnych trendach i pomysłach projektowych. W tym roku spotkanie odbędzie się w Gdańsku, nic nie stoi więc na przeszkodzie by pomorskie organizacje pozarządowe zainteresowane współpraca międzynarodową wzięły licznie udział w spotkaniu.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie Sekretariatu Programu Południowy Bałtyk TUTAJ , gdy tylko rozpocznie się rejestracja na wydarzenie, poinformujemy Was!

Zapraszamy także do zapoznania się z informacjami nt. nowego programu Interreg Południowy Bałtyk na lata 2021-2027 na bardzo pomocnej stronie internetowej programymiedzynarodowe.pomorskie.eu w zakładce INTERREG