Konferencja otwierająca projekt ENGAGE! za nami!

Dziękujemy za uczestnictwo na Konferencji otwierającej projekt ENGAGE!, gdzie wspólnie omówiliśmy dotychczasowe nasze i Państwa działania, doświadczenia międzynarodowe oraz plany internacjonalizacji działań!

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy byli z nami obecni fizycznie w Elblągu oraz za pomocą aplikacji Zoom. Bardzo nas cieszyło Państwa zaangażowanie w dyskusje, cenne uwagi i wymiana doświadczeń oraz dobrych praktyk z Państwa wcześniejszych działań międzynarodowych. 

Bardzo nas też ucieszył szeroki udział i rejestracja reprezentantów trzeciego sektora oraz lokalnych i regionalnych partnerów z dwóch regionów, ponad 30 organizacji było razem z nami, a łącznie konferencje śledziło „na żywo” i online prawie 60 osób!

Nadal można obejrzeć pełną relację ze spotkania tutaj: https://fb.watch/6hDIWLmB0K/ 

Liczymy, że uda nam się w trakcie kolejnych działań ENGAGE! (biuro porad międzynarodowych oraz innowacyjne warsztaty dla NGOs) włączyć kolejne organizacje w działania międzynarodowe, wzmocnić ich głosy na poziomie ponadregionalnym i w porozumieniu z władzami samorządowymi, pomóc w rozwoju pomysłów na działania europejskie dopasowując je do codziennego funkcjonowania i realizacji inicjatyw oraz przedsięwzięć lokalnych.

Mamy nadzieję, że w trakcie spotkania mieli Państwo okazję uzyskać inspirację i nawiązać kontakt z regionalnymi i międzynarodowymi interesariuszami w sieci polsko-norweskiej.

Zapraszamy do dalszej współpracy i obserwowania strony BISER oraz STG ERB oraz naszych social media na których będziemy informować o kolejnych działaniach projektowych Engage!