Międzynarodowa konferencja UMBRELLA: ENERGIA i ELEKTROMOBILNOŚĆ

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do rejestracji na konferencje ekspercką projektu Umbrella (www.umbrellaproject.eu), dofinansowanego ze środków programu Interreg Południowy Bałtyk dotyczącą potencjalnej współpracy projektowej w obszarze energii i elektromobilności.
Spotkanie organizowane jest przez Bałtycki Instytut Spraw Europejskich i Regionalnych BISER wraz z Koordynatorem Obszaru Tematycznego ENERGY Strategii UE dla Regionu Morza Bałtyckiego (https://www.balticsea-region-strategy.eu/connect-the-region/pa-energy)  oraz Departamentem Rozwoju Gospodarczego UMWP.
W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele projektów, programów oraz eksperci z Polski, Litwy, Szwecji, Danii i Łotwy, m.in. z Ministerstwa Ekonomii (Departament Rynku Energetycznego), z Agencji Energetycznej Południowej Szwecji, eksperci z projektów dotyczących spraw energetycznych oraz elektromobilności programów Horyzont 2020 oraz Interreg Region Morza Bałtyckiego oraz Południowy Bałtyk. Celem spotkania jest przegląd aktualnych działań realizowanych w obszarze ENERGII i ELEKTROMOBILNOŚCI na obszarze Południowego Bałtyku, ale także dyskusja nad przyszłymi możliwymi projektami współpracy, którą oprzemy na niedawno zaprezentowanych przez Komisję proponowanych priorytetach dla programów transgranicznych.
W załączeniu przekazujemy aktualny program spotkania oraz zaproszenie.
Rejestracja jest otwarta i dostępna po kliknięciu w ten link: https://forms.gle/TLwpBJzCbN1L15Rc6
Liczba miejsc jest ograniczona.
Językiem spotkania będzie język angielski.