Participation Day 2019 w Gdańsku – trwa rejestracja uczestników

Zapraszamy do udziału w Participation Day 2019, które odbędzie się 11 czerwca, w Gdańsku. Wydarzenie towarzyszy 10. Dorocznemu Forum Strategii Unii Europejskiej dla Regionu Morza Bałtyckiego (12-13 czerwca 2019 r.) – https://strategyforum2019.eu/.

Celem Participation Day jest przybliżenie przedstawicielom samorządów, organizacji pozarządowych i innych podmiotów korzyści płynących ze współpracy w ramach Strategii UE dla Regionu Morza Bałtyckiego.

W tym roku Participation Day odbędzie się po raz trzeci, a głownym organizatorem wydarzenia jest Obszar Tematyczny „Zdolność” Ha Capacity Strategii UE dla RMB i nasz projekt UMBRELLA Interreg Południowy Bałtyk.

 

 

 

 

 

 

Participation Day skoncentruje się w tym roku wokół czterech tematów, powiązanych z tematem głównym forum – gospodarką cyrkulacyjną (gospodarką o obiegu zamkniętym) w kontekście wyzwań demograficznych i środowiskowych:

– Innovations for a circular and socially coherent economy;

– Urban mobility – smart and sustainable;

– Antimicrobal resistance and pharmaceuticals in the Baltic Sea Region environment;

– Competence supply.

Organizatorzy zapraszają uczestników do zgłoszenia swoich pomysłów, propozycji projektowych m.in. w zakresie ww. obszarów tematycznych, do przedstawienia podczas Participation Day w Gdańsku.

Szczegółowy program, zaproszenie od organizatorów oraz link do rejestracji  na naszej stronie projektu UMBRELLA: http://umbrellaproject.eu/register-for-the-participation-day-2019/ 

 

Zachęcamy do udziału w Participation Day oraz Forum Strategii Unii Europejskiej dla Regionu Morza Bałtyckiego w Gdańsku! Rejestracja uczestników na forum już trwa – LINK.

Projekt UMBRELLA jest współfinansowany jest ze środków programu INTERREG Południowy Bałtyk.

Czas trwania projektu: 01.01.2018 r. – 30.06.2020 r.

Budżet projektu: 986,566.00 EUR