Pełny program Forum Strategii Bałtyckiej oraz ostatnie dni rejestracji

Już wkrótce, bo w dniach 28-29 września 2022 odbędzie się doroczne Forum Strategii UE dla Regionu Morza Bałtyckiego. W ramach projektu ENGAGE! wraz z przedstawicielami BISER na Forum wybierają się nasi partnerzy z Norwegii oraz reprezentanci aż sześciu pomorskich i warmińsko-mazurskich NGOs. Szczegóły tego inspirującego wyjazdu już wkrótce.

Jeśli interesuje Was udział w Forum, ale nie macie możliwości wybrać się do Lappeenranty, nic straconego! Część sesji odbędzie się także online, więc zachęcamy do zapoznania się z finalnym programem spotkania oraz rejestracji. Program jest poniżej, a rejestracja tutaj: https://annualforum2022.eu/ tylko do 15 września!

W ramach XIII Dorocznego Forum Strategii UE dla regionu Morza Bałtyckiego w dniach 28-29 września 2022 r. odbędzie się także sesja plenarna, której tematem będzie: „Finansowanie SUERMB: wspólne doświadczenia inspirują do dalszego kształtowania przyszłości regionu”. Serdecvznie polecamy udział zwłaszcza tym organizacjom, które planują międzynarodową aktywność projektową z partnerami z Regionu Morza Bałtyckiego.

W trakcie forum zostanie zaprezentowany przegląd projektów Regionu Morza Bałtyckiego, które pomogły wdrożyć działania Strategii UE dla regionu Morza Bałtyckiego (SUERMB). Będą przedstawione również nowe projekty wybrane do finansowania w Interreg Region Morza Bałtyckiego 2021-2027.

Na sesji spotkacie się z koordynatorami celów priorytetowych, którzy podzielą się swoimi przemyśleniami na temat tego, co to znaczy współpracować przy projektach i czego możemy się spodziewać w przyszłości.