Rejestracja na Forum Strategii UE dla Regionu Morza Bałtyckiego otwarta!

Tegoroczne Forum Strategii UE dla Regionu Morza Bałtyckiego odbędzie się w dniach 28-29 września br. w fińskim mieście Lappeenranta.

W ramach projektu ENGAGE! 7 przedstawicieli projektu i pomorskich oraz warmińsko-mazurskich organizacji pozarządowych weźmie udział w tegorocznym Forum. Reprezentanci 3 sektora będą uczestniczyć w sesjach plenarnych, panelach tematycznych oraz sesjach netowrkingowych z udziałem Koordynatorów Obszarów Tematycznych Strategii Bałtyckiej, Narodowych koordynatorów, przedstawicieli Programów finansowych Interreg oraz projektów sfinansowanych w poprzednich naborach. Liczymy, że intensywna wymiana przyczyni się do powstania nowych partnerstw i przepływu wiedzy pomiędzy uczestnikami.

Forum jest świetną okazją do nawiązania kontaktów, dzielenia się doświadczeniami oraz zaprezentowania swoich odkryć i rozwiązań.

Tematy, które będą poruszane podczas tegorocznego Forum to między innymi:
– nowe plany i wizje dla mórz, oceanów i wód,
– nowe wyzwania dla bezpieczeństwa społecznego,
– wkład EUSBSR w angażowanie miast i regionów,
– innowacje na rzecz cyfrowej i ekologicznej transformacji oraz zrównoważonego rozwoju.

Zachęcamy do rejestracji . Przewidywany jest tryb hybrydowy wydarzenia, co oznacza że sesje główne będą transmitowane online. To świetna okazja dla wszystkich, którzy nie będą mogli stawić się osobiście w Finlandii. Aby otrzymać link niezbędna jest rejestracja.