Rejestracja na webinarium o zasadach naboru wniosków na projekty główne w programie Interreg Region Morza Bałtyckiego 2021-2027

Krajowy Punkt Kontaktowy Programu Interreg Region Morza Bałtyckiego zaprasza na webinarium o zasadach drugiego naboru wniosków na projekty główne w programie Interreg Region Morza Bałtyckiego 2021-2027.

W programie Interreg Region Morza Bałtyckiego 2021-2027 bierze udział 9 państw: Dania, Norwegia, Szwecja, Polska, Estonia, Finlandia, Łotwa, Litwa oraz Niemcy. Projekty realizowane są w partnerstwie składającym się z co najmniej 3 organizacji z 3 krajów biorących udział w programie.

Więcej informacji o programie:

Oferta programu skierowana jest do wszystkich polskich województw. O dofinansowanie mogą się ubiegać m.in.: władze centralne, samorządy regionalne i lokalne, instytucje publiczne, organizacje pozarządowe oraz podmioty prywatne.

Webinarium o zasadach naboru projektów głównych

Spotkanie odbędzie się 12 stycznia 2023 roku w godzinach 10.00 – 13.00 za pośrednictwem platformy zoom.

Nabór trwa do 14 marca 2023 roku.

Ważne! Do 14 lutego 2023 roku należy złożyć opis koncepcji projektu głównego. Jest to pierwszy obligatoryjny krok w aplikacji.

Zachęcamy do zapoznania się z ogłoszeniem o naborze projektów głównych (PDF) (polskie tłumaczenie pomocnicze).

W Polsce informacji o programie udziela Krajowy Punkt Kontaktowy
Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej
Departament Współpracy Terytorialnej
tel. +48 22 273 81 87
e-mail: BSR@mfipr.gov.pl

Zapraszamy również na webinarium Wspólnego Sekretariatu poświęcone projektom głównym. Spotkanie odbędzie się online 10 stycznia 2023 roku w języku angielskim.

Program i rejestracja

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o programach Interreg, to zapraszamy na stronę Krajowego Punktu Kontaktowego oraz na programymiedzynarodowe.eu.