Rejestracja otwarta na Forum Strategii UE dla Regionu Morza Bałtyckiego

XII Doroczne Forum Strategii UE dla Regionu Morza Bałtyckiego odbędzie się w dniach 27 września – 1 października 2021 r. na Litwie. W związku z pandemią COVID-19 Forum będzie w pełni wirtualne. 

logo strategii UE dla Regionu Morza Bałtyckiego

Forum organizowane jest przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych Litwy, Urząd Miasta Kowna, Urząd Miasta Kłajpedy oraz Związek Miast Bałtyckich. 

Tematem Dorocznego Forum 2021 jest GREEN RECOVERY. Wydarzenie ma na celu wspieranie zielonej transformacji w regionie Morza Bałtyckiego poprzez bliskie partnerstwo i bardziej aktywne zaangażowanie zainteresowanych stron, w szczególności młodzieży i społeczności lokalnych.  

Zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe do udziału w tym tygodniowym spotkaniu pełnym inspiracji, wiedzy i dobrych praktyk. To wspaniały moment na nawiązanie nowych kontaktów międzynarodowych i rozpoczęcie nowych projektów współpracy międzynarodowej, także dla NGOs!

W ramach ENGAGE! będziemy promować wybrane panele/spotkania w trakcie Forum, ale też zachęcać Was do uczestnictwa i promowania swoich organizacji i działań.

Pełny program spotkania oraz link do rejestracji dostępny jest tutaj: https://eusbsr2021.eu/