Szkolenie z zakresu zarządzania projektami międzynarodowymi dla Partnerów Polskich w ramach projektu Umbrella – 24.01.2020 Elbląg

Zapraszamy do udziału bezpłatnym szkoleniu z zakresu zarządzania projektami międzynarodowymi, skutecznego aplikowania o środki zewnętrzne w tym unijne pt. „Introducing Project Management„, organizowanego w ramach projektu UMBRELLA (Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020) – http://umbrellaproject.eu/ .

Szanowni Państwo,

przygotowaliśmy dla Państwa szkolenie na poziomie podstawowym – dla osób stawiających pierwsze kroki w dziedzinie opracowywania wniosków projektowych, realizacji projektów międzynarodowych, oraz na poziomie zaawansowanym – dla osób mających doświadczenie w realizacji projektów międzynarodowych, chcących pogłębić wiedzę i zdobyć nowe umiejętności.

Zaproszenie kierujemy przede wszystkim do przedstawicieli samorządów lokalnych, pracowników zajmujących się pozyskiwaniem środków zewnętrznych, przedsiębiorców, przedstawicieli szkół i uczelni, organizacji pozarządowych.

Szkolenie odbędzie się w Elblągu 24 stycznia 2020 r.

Liczba miejsc jest ograniczona. Program szkolenia w załączeniu. Rejestracja dostępna jest pod linkiem:  https://bit.ly/2IuFu7B

Ważne – szkolenie odbędzie się w języku polskim na podstawie specjalnie stworzonych materiałów szkoleniowych (w języku angielskim) i będą prowadzone będą przez wykwalifikowanego trenera.

Każdy uczestnik otrzyma nieodpłatnie egzemplarz podręcznika dla beneficjentów.

Organizatorem szkolenia realizowanego w Elblągu jest Euroregion Bałtyk wraz z partnerami projektu.

Zachęcamy do rozesłania zaproszenia do udziału w szkoleniu także do Państwa partnerów i innych osób potencjalnie zainteresowanych. W przypadku chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z zespołem BISER.