Zapraszamy na międzynarodowe wydarzenie Participation Day 2019 już 11.06 w Gdańsku!

         

Szanowni Państwo, 

 
Bałtycki Instytut Spraw Europejskich i Regionalnych, partner międzynarodowego projektu UMBRELLA Interreg Południowy Bałtyk (www.umbrellaproject.eu) zaprasza Państwa na międzynarodowe wydarzenie Participation Day 2019 skierowane do przedstawicieli NGOs, JST, lokalnych grup inicjatywnych i wszystkich zainteresowanych podjęciem współpracy międzynarodowej w Regionie Morza Bałtyckiego. 
 
W ramach całodniowego wydarzenia spotka się ok 80 przedstawicieli ww. organizacji i instytucji z krajów Regionu Bałtyckiego oraz Polski. Naszym celem jest umożliwienie Państwu zaprezentowania swoich nowych koncepcji projektowych oraz wysłuchanie tych, które już do nas zgłoszono (na tą chwilę 9). Liczymy, że na wydarzeniu znajdą Państwo przyszłych partnerów do współpracy, być może dołączą do tworzonego konsorcjum projektowego lub dowiedzą się więcej jak umiędzynarodowić Wasze pomysły i rozpocząć działania na arenie międzynarodowej. 
W ramach projektu UMBRELLA oferujemy wsparcie m.in.:
– możliwość bezpłatnej pomocy eksperckiej w trakcie pisania wniosku;
– znalezienie partnerów międzynarodowych (nasza bałtycka baza to już ponad 3000 rekordów!);
– organizację wizyt studyjnych dla konkretnych pomysłów projektowych;
– udział w profesjonalnych szkoleniach z pisania projektów międzynarodowych (w jęż. polskim) już jesienią tego roku!
Zapraszamy w dniu 11 czerwca w godzinach 9.30 – 17.00 do sali „Niebo Polskie” w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego przy ul. Augustyńskiego 1. 
Spotkanie odbędzie się wyłącznie w języku angielskim. 
Rejestracja dla wszystkich chętnych – tych, którzy mają pomysł na współpracę i tych, którzy chcą posłuchać pomysłów i zainspirować się do działania – dostępna jest tutaj: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf4LLU5f36BJuL53UIKRklPE0wmj01O8UcgSI6_uMPhtq-9Qw/viewform
W załączniku pełny program spotkania oraz szczegółowe zaproszenie.

Projekt współfinansowany jest ze środków programu INTERREG Południowy Bałtyk.

Czas trwania projektu: 01.01.2018 r. – 30.06.2020 r.

Budżet projektu: 986,566.00 EUR