ZAPROSZENIE

logo_EU_financed (1)EUSBSR logo - for light backgrounds_seed

W imieniu stowarzyszenia „Bałtycki Instytut Spraw Europejskich i Regionalnych”, lidera projektu sfinansowanego przez Interreg Seed Money Facility „BSR youth social entrepreneurship development BYSED” oraz Miasta Gdańsk – partnera projektu, pragniemy zaprosić zainteresowane osoby do udziału w konsultacjach dotyczących społecznej przedsiębiorczości młodzieży w Polsce i regionie bałtyckim, które odbędą się w dniu 18 października (wtorek) w godz. 12-15 w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku.

Jednym z głównych celów naszego projektu jest rozpoznanie barier i wyzwań w edukacji i praktykowaniu społecznej przedsiębiorczości młodzieży. W gronie innych instytucji bałtyckich – uczestniczących w projekcie – chcemy zainicjować szerszą współprace międzynarodową     z wykorzystaniem środków Interregu.  To spotkanie kończy cykl krajowych konsultacji, które będą podstawą rekomendacji dla stworzenia platformy współpracy bałtyckiej.

Zależy nam bardzo na poznaniu Państwa doświadczeń w zakresie nauki o przedsiębiorczości, znanych Państwu inicjatywach oraz barierach jakie Państwo dostrzegają w swojej działalności. W załączeniu do wiadomości znajdują się tezy do dyskusji oraz agenda spotkania.

Ze względów organizacyjnych będziemy wdzięczni za potwierdzenie Państwa udziału mailowo do 14 października 2016 r. (piątek) na adres: biser@biser.org.pl. W razie pytań serdecznie zapraszam do kontaktu.

Z poważaniem,

dr Magda Leszczyna-Rzucidło – Prezes Stowarzyszenia

dr hab. Witold Toczyski – Wiceprezes

bysed-agenda-konsultacje-modul3-18-10-gdansk

konsultacje-bysed-tezy-modul3-18-10-2016