Zaproszenie na spotkanie „Potrzeby Lokalnych Społeczności a Crowdfunding”

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu Potrzeby Lokalnych Społeczności a Crowdfunding w Europejskim Centrum Solidarności, 3 piętro, sala 3.19 w Gdańsku w dniu 20 lutego 2024 r. o godz. 17:00. Adres: pIac Solidarności 1, 80-863 Gdańsk. Spotkanie w formacie debaty/okrągłego stołu jest organizowane w ramach projektu Su-cces! finansowanego przez Komisję Europejską – program Erasmus+.

Podczas spotkania będziemy mieli okazję przedyskutować rolę, perspektywy i wyzwania stojące przed crowdfundingiem w projektach skierowanych na potrzeby lokalnych społeczności.

Spotkanie powinno trwać nie dłużej niż 2 godziny, a uczestnikom zapewniony zostanie poczęstunek (od godz. 16.30). Dodatkowo uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający uczestnictwo.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o potwierdzenie udziału do 15 lutego 2024 r. poprzez formularz https://forms.office.com/e/ZzjwggNbev

Osobami odpowiedzialnymi za organizację spotkania z ramienia BISER jest dr Magda Leszczyna-Rzucidło, a z Uniwersytetu Gdańskiego są to: dr Joanna Adamska-Mieruszewska oraz dr Urszula Mrzygłód. W razie dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail (magda@biser.org.pl; joanna.adamska-mieruszewska@ug.edu.pl; urszula.mrzyglod@ug.edu.pl).

Liczymy na Państwa cenny wkład w tę ważną dyskusję.