Interreg Region Morza Bałtyckiego 2021-2027: dowiedz się więcej na temat pierwszych naborów projektów!

W ramach Biura Porad Międzynarodowych projektu ENGAGE! zachęcamy wielu z Was do zainteresowania się projektami typu „small scale projects” w programie Interreg Region Morza Bałtyckiego. Ten typ projektów to świetna okazja do sprawdzenia swoich sił jako partner w niewielkim, ale międzynarodowym projekcie realizowanych z innymi podmiotami z regionu Morza Bałtyckiego.

Pierwszy nabór na projekty Programu Interreg BSR rusza już 8go lutego, a wyniki dla małych projektów ogłoszone mają być jeszcze przed wakacjami! To oznacza realną szansę na działania już jesienią 2022! Jeśli ta opcja jest dla Was interesująca (a NGOs mogą jak najbardziej występować w projektach jako partnerzy!), to zapiszcie się na seminarium informacyjne realizowane 16go lutego przez oficjalny Punkt Kontaktowy. Informacje poniżej.

Krajowy Punkt Kontaktowy zaprasza do udziału w seminarium informacyjnym na temat pierwszych naborów projektów Interreg Region Morza Bałtyckiego 2021-2027, które odbędzie się online 16 lutego 2022 r., 10:00-13:30.

Ramowy program spotkania (PDF 109 KB)

Otwarcie naborów w programie Interreg Region Morza Bałtyckiego 2021-2027 zaplanowane jest na 8 lutego 2022 r., ale już teraz na stronie programu dostępne są szczegółowe informacje o warunkach ubiegania się o dofinansowanie.

Ponadto program Interreg Region Morza Bałtyckiego 2021-2027 udostępnia:

Informacje o programie po polsku publikujemy na portalu Europejskiej Współpracy Terytorialnej.

Wszystkich chętnych do udziału w seminarium zapraszamy do rejestracji. Liczba miejsc jest ograniczona.
Link do seminarium, które odbędzie się na platformie ZOOM, zostanie przesłany osobom zarejestrowanym dzień przed spotkaniem.